Fatalny początek sezonu

Za nami 4 kolejki sezonu. Na chwilę obecną mamy 0 punktów ale rozegraliśmy 3 mecze ponieważ w ostatnią sobotę nie przyjechała do nas drużyna LZS Justynów i prawdopodobnie za ten mecz otrzymamy walkowera.

W pierwsze kolejce przyszła nam się mierzyć z II drużyną SMS i przegraliśmy ten mecz 4:1 mimo, że do przerwy wygrywaliśmy 0:1 po przepięknej bramce G. Poredy z przewrotki.Pierwsza połowa przyzwoita, była dobrym prognostykiem przed dalszą częścią rozgrywek pomimo tego, że w takim składzie graliśmy w zasadzie pierwszy raz i niektórzy pierwszy raz na dużym boisku. Mieliśmy też dużo szczęścia. druga połowa już gorsza i straciliśmy 4 bramki. Pierwsza jak się wydawała trenerowi po faulu na bramkarzu (w pierwszej połowie taki sam faul został odgwizdany dla gospodarzy), druga z rzutu karnego a trzecia i czwarta to efekt tego że drużyna w całości nie przepracowała okresu przygotowawczego, niektórzy grali ze sobą pierwszy raz.

W drugiej kolejce graliśmy u siebie z Włókniarzem Pabianice. poza kilkoma pierwszymi minutami w których P. Szulc zdobył bramkę mecz słaby w naszym wykonaniu i do przerwy przegrywamy 1:3. W przerwie miała nie miła sytuacja, że jeden z zawodników wiedząc, ze nie mamy zmian obraził się na wszystkich (głównie na trenera) i zszedł z boiska. Po przerwie chłopaki ambitnie grali w dziesiątkę ale i tak mecz zakończył się porażką 1:5. brawa za ambicję dla chłopaków, którzy dograli mecz. Decyzją klubu w porozumieniu z trenerem zawodnik, który zszedł z boiska został zawieszony na 3 mecze.

Trzecia kolejka to pogrom ze Sport Perfectem. Najsłabszy mecz w naszym wykonaniu. Nie warto nic więcej o nim pisać ponieważ wynik 10:0 mówi sam za siebie.

W ostatnią sobotę miał się odbyć mecz 4 kolejki ale drużyna z Justynowa nie przyjechała i sędzia odgwizdał walkowera. Jeszcze czekamy na decyzję wydziału gier ŁZPN.