Pierwsza porażka

Niestety w o sobotę w Koluszkach ponieśliśmy pierwszą porażką w sezonie z OSiRem 4:0. Do meczu przystępowaliśmy osłabieni przez panującego wirusa, który zmógł kilku chłopaków. Dlatego też nie wszyscy byli przygotowani na 100% i osłabione organizmy nie pozwoliły na zaprezentowanie pełni umiejętności. Można by gdybać co by było gdyby wszyscy byli w pełni sił ale nie ma to sensu. Trzeba zakasać rękawy, zacisnąć zęby i trenować ponieważ już w sobotę kolejny, ważny mecz z Włókniarzem Pabianice. Trzeba zapomnieć o porażce a do końca rundy pozostało 6 meczy i jest do zdobycia 18 punktów. Chłopcy muszą pamiętać, ze mamy już jesień i trzeba ubierać się adekwatnie do pogody i dbać o swoje zdrowie aby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniego tygodnia.