Zwycięstwo z Metalowcem

W sobotę 03.10.2015 odbył się kolejny mecz ligowy tym razem na wyjeździe z drużyną Metalowca, który zakończył się naszym zwycięstwem 2:0 po bramkach K. Jasińskiego i J. Króla. Mecz był rozgrywany na trudnym terenie i był to typowy mecz walki. Nikt nie odstawał i przez całe 80 minut trwała twarda walka o każdy fragment boiska. Konsekwentna i uważna gra w defensywie spowodowała, że przeciwnik nie miał zbyt wielu klarownych sytuacji jednak miał swoje sytuacje bramkowe. Wszystkim zawodnikom należą się brawa za walkę i ambicje tym bardziej że na stadionie Metalowca wszystkim się ciężko gra. Nie miłym akcentem było zachowanie kibiców/rodziców zawodników Metalowca co zostało opisane w protokole sędziowskim. Również zawodnicy Metalowca w końcówce nie zachowali się zgodnie z zasadami fair play nie oddając naszej drużynie piłki po tym jak nasz bramkarz wyrzucił ją na rzut rożny z uwagi na swoja kontuzję (nasi chłopcy kilka minut wcześniej oddali piłkę przeciwnikowi po tym jak sędzia przerwał grę z uwagi na znajdujące się dwie piłki na boisku). Przed nami cztery mecze do końca rundy i miejmy nadzieję że zakończą się one naszymi zwycięstwami.