Sparingi

Sparingi

W ostatnich dniach rozegraliśmy dwa kolejne mecze sparingowe. Najpierw 19.03.2016 graliśmy z rocznikiem 2002 naszego klubu i po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu wygraliśmy 4:2. Naprawdę był to chyba jeden z najsłabszych naszych meczy. Najlepsze rozwiązanie to zapomnieć o tym spotkaniu i mam nadzieję, że wszyscy wyciągnęli odpowiednie wnioski. Bardzo duże słowa pochwały należą się zawodnikom trenera Turlakiewicza, którzy zagrali bardzo fajny mecz a walecznością i ambicją bili nas o głowę. Należy im pogratulować i życzyć, że z taką grą mogą osiągnąć fajny wynik w swojej lidze.

W dniu dzisiejszym graliśmy mecz z Orłem Łódź 99, który gra w II lidze wojewódzkiej. Po dobrym początku i strzeleniu bramki na 1:0 nasza gra poprawnie wyglądała do 20-25 minuty kiedy to straciliśmy bramkę na 1;1. Po tym golu chłopaki stanęli, przestali grać to co nakreślił trener czego efektem była strata dwóch goli. Po przerwie ponownie gra wyglądała poprawnie, była dużo walki w środku pola jednak w wielu decydujących momentach chłopaki odstawiali nogę co nie może zdarzyć się w meczach ligowych. W tej części gry bramki nie padły mimo szans z obu stron i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów dla zawodników, trenera, kierownika, rodziców , przyjaciół i p. Arka, który nam pomaga i będzie pomagał w zależności jak mu sprawy zawodowe pozwolą.

Od przyszłego tygodnia treningi odbywać się będą w poniedziałki, wtorki i czwartki o 18.00 na Kolejarzu. Najbliższy trening we wtorek 29.03.2016.