Dwie porażki

W dn. 06 i 13.05.2017 rozegraliśmy kolejne dwa spotkania. Niestety oba zakończone naszymi porażkami.Najpierw przegraliśmy ze Sport Perfectem 1:3 a w minioną sobotę z OSiR Koluszki 0:4. W pierwszym meczy rozegraliśmy niezłą pierwszą połowę w której przewagę miał Sport Perfect ale my również mieliśmy swoje okazje. Bardzo dobrze zaczęliśmy drugą połowę w trakcie której zdobyliśmy wyrównującą bramkę i dobrą grę utrzymywaliśmy do momenty straty drugiej bramki. W tym okresie byliśmy zdecydowanie lepsi i mieliśmy okazję do wyjścia na prowadzenie. Niestety nie udało się i przeciwnicy wykorzystali nasze błędy i wygrali mecz. Podobnie było w ostatnią sobotę. Pierwsza połowa była najlepsza w naszym wykonaniu w tym sezonie, mecz był bardzo szybki. Bardzo miło się go oglądało. Niestety straciliśmy bramkę po rzucie wolnym i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Fatalnie zaczęliśmy drugą połowę bo już po kilkunastu sekundach straciliśmy drugą bramkę po ewidentnym błędzie co podcięło skrzydła chłopakom. Niestety później straciliśmy jeszcze dwie bramki a nam się nie udało strzelić ani jednej mimo kilku okazji. Mimo to tam połowa była niezła w naszym wykonaniu. Ogólnie zagraliśmy dwa dobre mecze ale niestety zdobyliśmy 0 punktów. Szwankowała skuteczność. Jednak trzeba brać przykład z naszych ostatnich meczy, ciężko pracować na treningach a zwycięstwa przyjdą.