Zakończenie sezonu

W ostatnim czasie rozegraliśmy cztery mecze. Trzy z nich zakończyły się naszym zwycięstwem a jedno porażką. najpierw w dn. 18.05.2017 graliśmy w Pabianicach z Włókniarzem gdzie po wyrównanym meczu wygraliśmy 2:1. Następnie w dn. 24.05.2017 gościliśmy u siebie w zaległym meczu Włókniarz z którym niestety przegraliśmy 3:0. W sobotę 27.05.2017 w meczu u siebie pokonaliśmy 4:1 Polonię Andrzejów a w ostatnim meczy sezonu 10.06.2017 na wyjeździe pokonaliśmy po zaciętym meczy Sport Perfect II 3:2. Sezon zakończyliśmy na 4 miejscu ze stratą 1 punktu do 3 Włókniarza i 2 punktami starty do drugiego Sport Perfectu. Teraz treningi odbywają się do końca czerwca. W lipcu nastąpi przerwa a treningi zostaną wznowione w od początku sierpnia i 7 sierpnia będzie wyjazd na obóz do Człuchowa.