Pierwsze koty za płoty, najbliższe plany

W minioną sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz w zreformowanej lidze. Pięć zespołów gra ze sobą mecz i rewanż. W pierwszym meczu przegraliśmy w Koluszkach z OSiR-em  0:3. Bramki straciliśmy w pierwszej połowie, którą graliśmy pod wiatr co utrudniało grę. W tej części meczu przeważali gospodarze i oni byli  lepszym zespołem, jednak mieliśmy swoje sytuacje do zdobycia bramki - brakło wykończenia. W drugiej połowie to gospodarze grali pod wiatr i w tej części gry mieliśmy przewagę jednak nie udało się jej udokumentować bramką. Dodatkowo to to Koluszki mieli szansę na podwyższenie wyniku ale rzut karny i dobitkę obronił Kuba, który z konieczności, problemy formalne nie pozwoliły zagrać Antoszowi na grę, stanął w bramce i się dobrze spisał. Z resztą ostatnio do meczy w Koluszkach mamy pecha, albo połowa drużyny jest chora, albo jak na jesieni jedziemy w 9 lub tak jak w sobotę byliśmy w jedenastu. Duży plus, że wszyscy wytrzymali mecz kondycyjnie. Następny mecz mieliśmy zagrać z Pabianicami ale z uwagi, że nasze boisku będzie zajęte musimy go przełożyć i czekamy na decyzję kiedy się odbędzie. Decyzja powinna być w dn. 05.04.2017 koło południa. jeśli mecz nie odbędzie się w najbliższy czwartek to trenujemy w piątek o godz. 18.30. .