Pierwszy sparing

Dziś rozebraliśmy pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem był ŁKS Łódź. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem ŁKS  i nie ma sensu podawać jego wynikiem. ŁKS górowała nad nami motorycznie, technicznie, zgraniem zespołu a przede wszystkim zaangażowanie w grę. Jednak trzeba prawdzie spojrzeć w oczy, że wszystko zaczyna się od frekwencji na treningach, na systematyczności a z tym u wielu jest bardzo słabo. jak trener może przeprowadzić trening jak na zajęcia przychodzi 5-7 zawodników. Ja widać na przykładzie wielu zespołów jak i nielicznych zawodników naszej drużyny spokojnie można połączyć naukę i treningi i osiągać. Mimo wszystko nie ma co załamywać rąk tylko trzeba wyciągnąć wnioski z tej lekcji, zapomnieć o tym co było złe a patrzyć na pozytywy ponieważ również z takich meczy można wyciągnąć coś pozytywnego a trener zyskał świetny materiał poglądowy do analizy.

Wierzę w to, że od teraz będzie lepiej.